Justin Bieber

Laureat nagrody Grammy w 2015 roku oraz Big Awards 2016. Justin Bieber, kanadyjski wokalista popowy, tekściarz i aktor to chyba jedna z największych sław naszych czasów, szczególnie wśród nastolatek i młodych dziewcząt i kobiet.

Jego wspaniała kariera rozwinęła się jak na nasze czasy dość normalnie, czyli za pomocą serwisu YouTube w roku 2008. Jego kariera rozwijała się błyskawicznie. Zaraz po odnalezieniu go przez pana Brauna i podpisaniu pierwszych kontraktów wydał singiel „One Time” a pół roku później swój pierwszy minialbum. Który szybko uzyskał status platynowej płyty. W 2010 ukazał się pierwszy album studyjny zatytułowany „My World 2. 0”, a zawarte na nim utwory uplasowały się na szczytach list przebojów.

W 2011 roku powstał już o nim pierwszy biograficzno-koncertowy film o wdzięcznym tytule: „Never Say Never” i oczywiście zaraz po premierze zarobił krocie na sprzedaży biletów.

Według dziennikarza z New york Times, popularność zawdzięcza on w dużej mierze serwisowi YouTube oraz serwisom społecznościowym, na których ma swoje profile. To dzięki nim w dużej mierze jego pierwsze nagrania zdobyły tak ogromną popularność i wielkość sprzedaży.

Ten młody wokalista, ma na koncie już grubą sumkę pieniędzy i kilka świetnie sprzedanych krążków. O jego przyszłość chyba nikt nie musi się martwić.